Galaksinin Koruyucuları 2 FİLM DETAYI

Yönetmen: James Gunn (II)

Oyuncular:

    vin-diesel-galaksinin-koruyucalari  dave_bautista_galaksinin_koruyuculari  galaksinin-koruyucalari vin-diesel-galaksinin-koruyucalari  bradley-cooper-galaksinin-koruyucalari
Chris Pratt
Peter Quill / Star-Lord
Dave Bautista
Drax
Zoe Saldana
Gamora
Vin Diesel
Baby Groot
Bradley Cooper
Rocket Raccoon

Tür: Fantastik, Bilim Kurgu

Imdb: 8.1/10

Süre: 137 dakika

Stüdyo: Walt Disney Pictures

Box Office: $385,560,026

Vizyon Tarihi: 28 Nisan 2017 – Türkiye

FRAGMAN

SİNOPSİS

Galaksinin koruyucuları 2 Poster ismiyle Türkçe’ye çevrilen film, James Gunn tarafından yönetiliyor. Aksiyon ve bilimkurgu kategorilerinde kendi içinde iddialı olan film, büyük bir film endüstrisine de adeta güç gösterisi yapacak gibi duruyor. Çünkü gerek sahneleri, gerek Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista gibi oyuncuları ile oldukça iddialı olan yapım, aynı zamanda iddialı fragmanı ile de dikkat çekiyor. 28 Nisan 2017 tarihinde vizyona girecek olan film için, pek çok yorum bulunuyor. İsterseniz doğrudan filmin konusuna göz atalım.

Guardians of the Galaxy Vol. 2 filmi, devam niteliğinde bir film olduğu için, pek çok detay aynı kalırken, konusu biraz daha değişmiş. Söz konusu değişikliği ise şu şekillerde tanımlayabiliriz; “Galaksinin Koruyucuları 2” filminde, ekip uzayın uzak noktalarına yolculuklar yapıyor ve bir yandan da galaksiyi korumak adına farklı maceralara atılıyor. Koruyucular, artık aileleri haline gelen ekipte birbirlerini düşmanlara karşı korumak için savaşırken, Starlord olan Peter Quill’in gizemli geçmişinin sırları da çözülmeye başlıyor. Uzay maceralarına ve aynı zamanda bilime ilgiliyseniz, bu aksiyon ve bilimkurgu karması filmi kesinlikle izlemelisiniz.

Galaksinin Koruyucuları 2 Detaylı İnceleme Notları

Galaksinin koruyucuları 2 filminin vizyon tarihi 28 Nisan 2017 olduğu için, meraklı bekleyişlerimiz sürmeye devam ediyor. Uzay konularında üretilen filmlerde, genellikle uzunluk ön plana çıkıyor. Alternatif uzay filmlerinde (özellikle son dönemde) gördüğümüz süreler, kesinlikle bir sinema için doyuruculuk konusunda oldukça önemli. Bu film için de bir süre beklentisine girdiyesiniz şayet, endişe etmeyin çünkü Galaksinin koruyucuları 2 filmi süre olarak da oldukça uzun. Filmi izlemek isteyen arkadaşlar, kesinlikle şimdiden hazırlığını yapmalı çünkü Guardians of the Galaxy Vol. 2 filmini izlemek için sinemalar bir süre yoğun olacak. DVD, BluRay veya dijital kanallar üzerinden takip etmeyi düşünen ya da alternatif yöntemleri tercih edecek olan arkadaşlar biraz bekleyebilirler süre olarak. Özellikle Vin Diesel Filmleri izlemek isteyenler için kesinlikle Hızlı ve Öfkeli 8 ile birlikte mükemmel bir alternatif olacaktır. Şimdiden keyifli seyirler diliyor, Galaksinin koruyucuları 2 için merak içinde yorumlarınızı ve fikirlerinizi bekliyoruz.

FİLM ANEKDOTLARI

 1 –  GotG serinin ikinci filmde de bizi şaşırtarak harika bir soundtrack ile geri dönüyor. Başından sonuna kadar uzayın karanlık dehlizlerinde maceradan maceraya atlarken harika parçalarıyla bizi büyülemeye devam eden bilim kurgu soundtrack’i defalarca dinlenmeye kesinlikle değer.

  2 –  Filmi izledikten sonra bu bölümde yer alan Extra sahnelere mutlaka göz atmalısınız. Evet Galaksinin Koruyucuları 2 filminden çıkartılmış olabilirler ama yine de ultra komik sahneler ve aksiyon dolu sekanslar olmadığını kimse söyleyemez. GotG 2 Extended versiyonu için aşağıdaki videoyu mutlaka izleyin. Özellikle Baby Groot rol aldığı her sahneyi yıkıp geçiyor.

 

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.