10 Temmuz 2019

War Dogs – Vurguncular (2016)

Selamlar sevgili takipçilerim her geçen gün Hollywood farklı senaryolarla tekrar tekrar karşımıza çıkıyor. İnsan bazen bu kadar orijinal konuları nereden bulduklarını sorguluyor. Filmin konusu şu şekilde David Pickout ( Miles Teller ) parasını kazanmak için pekte haz etmediğimiz işlerden biri olan masörlüğü yapıyor. Masörlükten daha çok adam yoğurma halini almış da diyebiliriz. Ama birde ek işi var her para kazanmak için emek sarf eden insan gibi oda çarşaf satarak gelir elde etmek için debeleniyor. Ama sonradan bu kadar çalışmasına gerek olmadığını fark edecek. Sevgilisi İz ( Ana de Armas ) ile güzel birliktelikleri vardır.Ama çocuklarının olacağını öğrenmesiyle işler karışıyor. Çünkü bizim sevgili kahramanımız bebek bezlerini çarşaflarla karşılamayacağını çözüyor. Çocukluk arkadaşı olan Efraim ( Jonah Hill ) ile cenazede karşılaşıyorlar ve işte o an hayatın akışı değişmeye başlıyor. Birlikte silah kaçakçılığı işine giriyorlar. İyi haber artık bebeğe bez alabilir. Kötü haber ise biraz tehlikeli görünüyor bu iş sanki.Ama bizimki korkanın çocuğu olmaz dercesine işe kendini atıyor.
Daha sonra işler gittikçe büyüyor.Bazı küçük açıklıklar yakalayıp gittikçe hadleri olmayan işlere giren ikili acaba bu maceradan karlı çıkabilecekler mi?
Film bitince tadı damağınızda kalıyor çünkü film gerçek bir hayattan alıntıdır. Jonah Hill namı diğer Leonardo Di Caprio'nun kankası bu filmde de kendini gösteriyor.  iyi seyirler
Süre 1s 55dk
Yönetmen Todd Phillips
Oyuncular: Miles Teller, Jonah Hill, Ana de Armas devamı
Tür Komedi, Dram, Savaş filmi, Dramatik komedi
Ülke ABD                       
           

Next

Related


EmoticonEmoticon